Pierścionki z rubinem

Pierścionki z rubinem cieszą się niesłabnącą popularnością jako podarunki na różne okazje lub pierścionki zaręczynowe. Niezwykła barwa tego kamienia szlachetnego niezmiennie przyciąga uwagę i budzi zachwyt.

Dlaczego pierścionek z rubinem?

Rubin ma bardzo niezwykła barwę, przypominającą świeżą krew. Z tego względu, ich symbolikę nieodmiennie wiąże się z miłością i namiętnością. Według wierzeń Dalekiego Wschodu, ten specjalny kamień powstawał z kropli krwi pochodzącej z serca Matki Ziemi.

Ten kamień jest niezwykły, stąd też zawsze wybierany jest dla niezwykłych kobiet. Złote pierścionki z rubinem https://ergold.pl/28-z-rubinem stanowią idealny prezent dla pań pewnych siebie, z silnym charakterem, które zawsze osiągają swój cel. Takie kobiety z pazurem z pewnością docenią to mocne piękno, które oferuje rubin.

Na zaręczyny – pierścionek z rubinem

Rubin, ze względu na swoją symbolikę, doskonale sprawdzi się jako pierścionek zaręczynowy. Choć może być połączony ze srebrem czy białym złotem, najpiękniejsze połączenie tworzy z klasycznym, żółtym złotem.

Aby pierścionek zaręczynowy z rubinem stanowił pamiątkę na lata i przywoływał radosne wspomnienia, należy kupić go z pewnego źródła. Tam profesjonaliście zadbają o idealne wykonanie pierścionka oraz dobre osadzenie kamienia. Niedbale lub zbyt lekko osadzony kamień może wypaść, a pierścionek bez rubinu prezentuje się znacznie gorzej.

Złoto wysokiej próby oraz piękny, dobrze oszlifowany rubin to połączenie, które z pewnością pokocha każda kobieta, która zostanie obdarowana takim pierścionkiem.