kolczyki srebrne pozłacane

Długie kolczyki srebrne noszą często zarówno młode, jak i starsze panie. Nic dziwnego, gdyż tego rodzaju biżuteria świetnie wygląda z wieloma stylizacjami i idealnie komponuje się z każdym typem urody. Warto jednak postawić na kolczyki srebrne klasyczne, ponadczasowe, które panie będą mogły nosić przez wiele lat. Takiej biżuterii, która od pierwszego wejrzenia oczaruje panie jest wiele w dobrych salonach jubilerskich. Warto więc dobrze się rozejrzeć, by kupić kolczyki, które będą idealnie pasować do swojej przyszłej użytkowniczki.

Kolczyki srebrne pozłacane – stylowe i ponadczasowe

Długie kolczyki srebrne pozłacane (zobacz) wybierają panie, które uwielbiają nosić na co dzień widoczną, elegancką biżuterię. Takie kolczyki na pewno pozwolą paniom wyróżnić się z tłumu oraz podkreślą ich wyjątkowy charakter oraz klasyczny styl. Jeżeli panie wybiorą biżuterię od dobrego producenta, który podczas tworzenia biżuterii zwrócić uwagę na każdy szczegół, można mieć pewność, że będzie to ulubiona para kolczyków przez wiele lat. Co ciekawe tego typu klasyczna biżuteria sprawdza się nawet przy zwykłych, codziennych stylizacjach. Nawet światowej klasy sławy sięgają po takie kolczyki, gdy wybierają się na czerwony dywan, jak i na codzienne zakupy. Nic dziwnego, gdyż ponadczasowe modele pasują zarówno do t-shirtu, jak i do eleganckiej sukni.

Ile kosztują takie kolczyki?

Tak naprawdę kolczyki można kupić zarówno za kilkadziesiąt złotych za parę, jak i za kilka tysięcy. Bardzo drogie są kolczyki ze szlachetnymi kamieniami, jak i z 14-karatowego złota o próbie 585, na których dodatkowo znajdują się brylanty.